جایزه بزرگ

خلاصه خبر: مرکز تحقیقات و توسعه زیست‌فناوری دانشگاه تربیت مدرس در نظر دارد همچون سال‌های گذشته، سیزدهمین دوره جایزه بزرگ بیوتکنولوژی را در مراسم ” روز زیست‌فناوری ” در تاریخ ۲۷ آذرماه سال جاری هم‌زمان با هفته پژوهش برگزار نماید.

با توجه به گسترش روزافزون تحقیقات بیوتکنولوژی در کشور، ایجاد بستری جهت اشتراک‌گذاری علمی در جهت شکل‌گیری طرح‌های کاربردی‌تر با پتانسیل تجاری‌سازی بالا ضروری به نظر می‌رسد. ازاین‌رو، مرکز تحقیقات و توسعه زیست‌فناوری دانشگاه تربیت مدرس در نظر دارد همچون سال‌های گذشته، سیزدهمین دوره جایزه بزرگ بیوتکنولوژی را در مراسم ” روز زیست‌فناوری ” در تاریخ ۲۷ آذرماه سال جاری هم‌زمان با هفته پژوهش برگزار نماید. این برنامه با رویکردی رقابتی، باهدف بررسی پژوهش‌های صورت گرفته در حوزه‌های مختلف بیوتکنولوژی ازجمله پزشکی، دارویی، کشاورزی، صنعتی، میکروبی، دامپزشکی، گیاهی، دریایی، منابع طبیعی و محیط زیست، گرایش های علوم پایه و بین رشته ای برگزار می‌گردد. طرح‌ها بایستی منتهی به فناوری شده وبه بازار عرضه شده باشد.

بدین منظور از شما پژوهشگر گرامی دعوت به عمل می‌آید تا چکیده طرح تحقیقاتی خود را که منطبق با اولویت‌های ارزیابی طرح هست، در قالب فرم ثبت‌نام لینک زیر تکمیل نموده و به همراه مدارک تکمیلی (مواردی مانند مقاله، پتنت طرح، مستندات فروش و تجاری سازی و …) حداکثر تا ساعت ۲۴، ۱۹ آذرماه در به آدرس ایمیل ازRDCB@modares.ac.ir ارسال نمايند.

لینک دانلود آیین نامه ( لینک )

لینک دانلود فرم ثبت نام جایزه بزرگ ( لینک )

سوالات متداول

چرا دانشگاه تربیت مدرس اهدا جایزه بزرگ را بر عهده گرفته است؟

دانشگاه تربیت مدرس به عنوان قطب بیوتکنولوژی کشور و برگزار کننده اولین دوره گرایش های مختلف رشته بیوتکنولوژی در دانشگاه، اهدا جایزه بزرگ را در ۱۳ دوره متوالی برعهده گرفته است.

مخاطبان مسابقه جایزه بزرگ چه افرادی هستند؟

اعضای هیئت علمی، پژوهشگران و کارآفرینانی که در یکی از گرایش های حوزه بیوتکنولوژی محصولی را به بازار عرضه کرده باشند.

چه حوزه هایی/رشته هایی امکان شرکت در مسابقه جایزه بزرگ را دارند؟

شاخه های گوناگون بیوتکنولوژی از جمله: پزشکی، دارویی، کشاورزی، صنعتی، دامپزشکی، جانوری، گیاهی، میکروبی، دریایی، منابع طبیعی و محیط زیست، گرایش های علوم پایه و بین رشته ای امکان شرکت در این رویداد را خواهند داشت.

مهلت ارسال طرح تا چه تاریخی است؟

حداکثر تا ساعت ۲۴، ۱۹ آذرماه

نحوه ثبت نام در جایزه بزرگ بیوتکنولوژی به چه صورت است؟

متقاضیان ابتدا باید آیین نامه جایزه بزرگ بیوتکنولوژی را مطالعه کرده و در صورت دارا بودن شرایط شرکت در مسابقه فرم ثبت نامه طرح جایزه بزرگ را پر کرده و به همراه مدارک تکمیلی به آدرس ایمیل مرکز تحقیقات و توسعه زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس به آدرس RDCB@modares.ac.ir ارسال نمایند.

منظور از مدارک تکمیلی مواردی مانند مقاله، مستندات مربوط به ثبت اختراع محصول، تجاری سازی، طرح کسب و کار و … می باشد.

داوری جایزه بزرگ به چه صورتی خواهد بود؟

داوری این رویداد در دو مرحله و با شورای داوری متشکل از ریاست محترم دانشگاه تربیت مدرس، سیاستگذاران، متخصصان و افراد صاحب نظر در حوزه های گوناگون بیوتکنولوژی خواهد بود.

جوایز جایزه بزرگ شامل چه مواردي است؟

جوایز این رویداد به صورت مالی و معنوی بوده که بخش معنوی با اهدای تندیس و لوح تقدیر با امضای ریاست محترم دانشگاه تربیت مدرس خواهد بود.

زمان اعلام نتایج چه تاریخی است؟

اعلام نتایج در تاریخ ۲۷ آذر ماه همزمان با برگزاری رویداد مجازی روز بیوتکنولوژی خواهد بود.

لطفاً فایل‌های پیوست شده را با دقت مطالعه فرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا طرح هرگونه سؤال در این زمینه با ما در تماس باشید.

شماره تماس: ۸۲۸۸۴۱۶۹-۰۲۱

شماره تماس: ۰۹۰۵۹۱۰۵۴۳۰